Опубліковано: Березень 18, 2024

І етап всеукраїнських змагань «Ліга кросу» відбувся минулими вихідними біля Ужгорода, в урочищі «Золота гора».

Понад 150 учасників з 11 регіонів України у вікових категоріях від У-12 до дорослих та аматорів виборювали медалі на дистанціях 0,7 км, 2,1 км, 2,4 км та 6 км, повідомив віцепрезидент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Анатолій Коломоєць.

На відкриття завітали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, в.о. Президента ФЛАУ Ольга Саладуха, генеральний секретар ФЛАУ Олексій Касьянов та Амбасадор Ліги кросу-2024 Сергій Лебідь – багаторазовий чемпіон Європи з кросу.

Ужгородці, вихованці ДЮСШ №1, вибороли нагороди:

Олексій Ганич У-12 – срібло на 0,7 км, Натан Жинкевич У-14 з бігу 0,7 км, Анастасія Куруца У-16 – 2,1 км – бронза.

Два четверті місця – Глєб Гайович У-18 з бігу на 2,4 км та Олексій Харчук У-16 на 2,1 км.

Срібло на 6 км серед жінок дистанції виборола Марина Губаль.

Другий етап Ліги кросу відбудеться 28 квітня у Києві.