Із 28-ю річницею Збройних сил України вітали сьогодні військових в Ужгороді

Опубліковано: Грудень 06, 2019

Із 28-ю річницею Збройних сил України вітали сьогодні військових в Ужгороді

У Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв в Ужгороді сьогодні відбулися урочистості до 28-ї річниці Збройних сил України, у холі драмтеатру розгорнули виставку сучасної зброї та обмундирування.

За ці роки українська армія зазнала величезних змін. Армія, яка почала відроджуватися після початку бойових дій на Сході нашої країни, на сьогодні вже у десятці найпотужніших армій Європи та у тридцятці світових армій, має найвищий рівень довіри населення з-поміж усіх державних інституцій та є гарантом суверенітету й незалежності України.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у вітальному слові подякував воїнам, які боронять нашу державу, захищають мир і спокій українського народу. “Українська армія має багатовікову традиції, нині українські сини продовжують справу батьків і дідів. Про важливість мати боєздатне військо свідчить і відомий вислів: хочеш миру – готуйся до війни. Тільки потужні Збройні сили є запорукою незалежності та суверенітету держави”, - додав Богдан Євстафійович.

Військових вітали також заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, військовий комісар Закарпатського обласного комісаріату Богдан Череміський.

У залі також були присутні матері та дружини полеглих на Сході України воїнів. Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок справу підвищення бойової готовності військ, зразкову дисципліну та з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України грамотами Ужгородської міської ради нагородили підполковника, військового комісара Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Ігоря Тищука, майора, заступника військового комісара з територіальної оборони Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Журавля, майора, заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Олега Гаврика та старшину, начальника служби захисту інформації Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Івана Смерічку, а також військовослужбовців Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку – солдата Олексія Вінтоняка, старшого прапорщика Івана Бакоша, лейтенанта Андрія Рижана, підполковника Сергія Сідорова.

Музичне вітання воїнам підготував Заслужений академічний Закарпатський народний хор і духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора.