Із черговою річницею Служби пробації привітали колектив Ужгородського районного відділу філії цієї установи

Опубліковано: Лютий 05, 2024

Службі пробації України – 9 років. Із нагоди чергової річниці в.о. міського голови, заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець привітав сьогодні колектив Ужгородського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області та вручив подяки міської ради за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків із реалізації державної політики у сфері пробації провідним інспекторам Олесі Бігарь та Іванні Курильчук.

Нагадаємо, за Закон «Про пробацію» проголосували 5 лютого 2015 року, таким чином Верховна Рада України схвалила реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру, покликаних насамперед забезпечити безпеку суспільства.

Документ став гарантом правового забезпечення для осіб, які вчинили правопорушення, отримати можливість відбувати покарання без ізоляції від суспільства, брати участь у соціальних видах діяльності, отримувати кваліфіковану допомогу у вирішенні життєвих питань та почувати себе захищеними.