Із Днем Ужгорода привітали і підопічних міського соціального терцентру

Опубліковано: Вересень 10, 2021

Із Днем Ужгорода привітали і підопічних міського соціального терцентру
Підопічних Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування з Днем Ужгорода привітав сьогодні заступник міського голови Вадим Борець.
Сьогодні в Центрі живуть 39 осіб похилого віку. Вадим Олександрович передав їм вітання від міського голови Богдана Андріїва. Побажав усім міцного здоров'я та радісних митей у житті, подякував працівникам за нелегку роботу, дбайливе ставлення до своїх підопічних.
Директор департаменту соціальної політики Ужгородської міськради Алла Келемец наголосила, що без уваги не залишаються і 159 людей вдома, з якими працює відділення соціальної допомоги. Соціальні робітники, крім основної роботи, багато часу присвячують спілкуванню, супроводу та прогулянкам, адже ці ужгородці особливо потребують уваги та соціалізації.
Усі мешканці терцентру сьогодні отримали солодкі подарунки, а концертну програму їм подарував вокальний ансамбль “Марічка” з Оноківців.