Із Героєм України Валерієм Падителем та начальником Чопського прикордонного загону Русланом Цапюком зустрівся міський голова Богдан Андріїв

Опубліковано: Травень 18, 2023

Із Героєм України, полковником Державної прикордонної служби України, лицарем ордена Богдана Хмельницького III ступеня, командиром Донецького прикордонного загону Валерієм Падителем та начальником Чопського прикордонного загону, полковником Русланом Цапюком зустрівся сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Під командуванням Валерія Падителя прикордонники виконували завдання з оборони Маріуполя. Він останнім зі свого загону покинув територію Азовсталі, після чого потрапив у російський полон, де пробув 4 місяці.

Зараз Валерій Борисович очолює 15-ий мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон», тож на зустрічі обговорювали набір і формування цієї добровольчої штурмової бригади «Гвардії наступу».

Як розповів військовий, кістяк «Сталевого кордону» – військовослужбовці Держприкордонслужби, які брали безпосередню участь у боях на Бахмутському, Лиманському напрямках та в обороні «Азовсталі». Доєдналися до штурмової бригади і військовослужбовці Чопського прикордонного загону, багато заяв подали ужгородці. Набір продовжили, тож добровольці можуть заповнити анкету в електронному вигляді за адресою  https://storm.mvs.gov.ua/

Йшлося і про подальшу співпрацю Ужгородської міської ради та Чопського прикордонного загону. Як  ми вже повідомляли, в Ужгороді діють кілька цільових програм, які спрямовані на підтримку військових. Зокрема, і Програма надання матеріально-технічної допомоги Чопському прикордонному загону.