Із наступного тижня в Ужгороді евакуатор забиратиме на штрафмайданчик авто, припарковані з грубим порушенням ПДР

Опубліковано: Січень 05, 2024

До уваги водіїв!

Автівки, припарковані на вулицях Ужгорода з грубим порушенням ПДР, із наступного тижня забиратиме евакуатор!

Управління контролю за благоустроєм та дотриманням ПДР у частині стоянки та зупинки Ужгородської міської ради повідомляє, що автомобілі, які суттєво перешкоджають дорожньому руху (заважають проїзду чи перешкоджають руху пішоходів), а водія немає на місці, евакуйовуватимуть.

Алгоритм дій наступний: інспектори з паркування складають на водія-порушника постанову, викликають евакуатор, працівники КП «КШЕП» здійснюють  евакуацію авто на штрафмайданчик патрульної поліції на вулиці Карпатської України (колишня вулиця Гагаріна), 10.

Штраф за порушення правил паркування складає 340 грн.

Вартість евакуації – 600-850 грн залежно від типу автомобіля.

Вартість доби тимчасового зберігання авто на штрафмайданчику – 120 грн.

Прохання до водіїв дотримуватися правил дорожнього руху!