Із початку року капітально відремонтували півтора десятка ліфтів в ужгородських багатоповерхівках

Опубліковано: Жовтень 16, 2020

Напередодні завершили ремонт ліфта в одному з під’їздів дев’ятиповерхівки на проспекті Свободи, 46. Тут ліфт досить довго не працював через крадіжки комплектуючих – як шафи керування, так і електричної системи.
Капремонт зробили відповідно до міської цільової програми, більшість коштів виділили із бюджету Ужгорода, 20% – співфінансування мешканців.
Загалом на програму фінансування ліфтового господарства в обласному центрі Закарпаття із міського бюджету цього року виділили близько 1 мільйона гривень, додаткові кошти виділили і вчора на сесії міськради.
До кінця року капітально відремонтують ще 4 ліфти – на вул. Челюскінців, 4, Тиводара Легоцького, 70, Минайській, 27. Про це повідомив на фейсбук-сторінці міський голова Богдан Андріїв.