Із прийдешнім Днем матері в Ужгородській міській раді сьогодні привітали матерів та дружин загиблих Героїв

Опубліковано: Травень 12, 2023

Із прийдешнім Днем матері в Ужгородській міській раді сьогодні привітали матерів та дружин Героїв – ужгородців, які загинули, захищаючи Україну від російських агресорів, у 2014-2023 роках.

Із рідними загиблих зустрівся міський голова Богдан Андріїв. «Немає жодних слів, які могли б розрадити та зменшити біль матері, яка втратила свою дитину. Немає слів, які б втішили чи заспокоїли рідних», – сказав Богдан Євстафійович, звертаючись до матерів та дружин Героїв. Він висловив вдячність матерям, котрі виховали синів-патріотів, завдяки яким ми маємо можливість жити, працювати, навчати дітей. Побажав здоров’я,  сил та витримки, а головне – Перемоги і  миру на нашій землі.

Міський голова Ужгорода запевнив, що родини загиблих завжди можуть  розраховувати на його підтримку, на підтримку міської влади Ужгорода, депутатів.

Матерям та дружинам полеглих захисників вручили квіти та символічні подарунки, жінкам, які не змогли прийти, подарунки передадуть.