Із словацього міста-побратима Ужгорода – Міхаловце – знову привезли гуманітарну допомогу

Опубліковано: Квітень 27, 2022

Ужгородська міська рада вдячна словацькому місту-побратиму Міхаловце за гуманітарну допомогу: спальні мішки, засоби гігієни, дитяче харчування, підгузки привіз сьогодні у «Совине гніздо» заступник начальника місцевої поліції Міхаловце Марцел Медвідь.
Серед вантажу – допомога і для працівників патрульної поліції, яку передали в.о. начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області Валерію Найману.
Те, що привезли у "Совине", розвезуть переважно у місця, де в Ужгороді тимчасово проживають вимушені переселенці.