Карантин в школах Ужгорода продовжили ще на тиждень

Опубліковано: Лютий 13, 2020

Карантин в школах Ужгорода продовжили ще на тиждень

Таке рішення сьогодні прийняли на засіданні протиепідемічної комісії Ужгородської міської ради під головуванням міського голови Богдана Андріїва.

За інформацією Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський лабораторний центр МОЗ України”, управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, за останній тиждень побільшало звернень за медичною допомогою у медичні заклади з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій. Наразі епідемічний поріг перевищено на 46,2%, показник на 100 тис. населення становить 1414,4 (епідпоріг – 967,7). Хворих серед дітей – 985 (61,4%). Дітей шкільного віку серед захворілих на 6% менше: 33,6% (530 осіб) у порівнянні з 39,7% (546 осіб). Відсоток захворілих серед дорослого населення склав 35,4% (618 випадків).

Із початку року серед ужгородців виявлено 28 випадків лабораторно підтвердженого діагнозу сезонного грипу А, зокрема у 2-х випадках – грипу типу А+В (експрес-методами).

Зважаючи на дані моніторингу, члени комісії прийняли рішення продовжити карантин у школах Ужгорода до кінця наступного тижня. Додатково розглянуть питання про запровадження карантинних заходів у кількох НВК, де високий рівень захворюваності серед дітей – значно перевищує нормативний 20%.