Керівників спортивних закладів в Ужгороді попереджали з обмеженням на період карантину

Опубліковано: Березень 15, 2020

У зв'язку із запровадженням в Ужгороді із 12 березня карантинних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірусу напередодні працівники управління муніципальної варти, міського відділу поліції, управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради навідалися у понад два десятки закладів в обласному центрі: спілкувалися із керівництвом та адміністраторами спортзалів та спортивних клубів, фітнес-центрів, навідалися і в спорткомплекс УжНУ "Буревісник".
Найперше – повідомляли та вручали під розпис розпорядження міського голови Богдана Андріїва "Про введення обмежувальних протиепідемічних заходів з попередження занесення та розповсюдження коронавірусної інфекції у м.Ужгород", яким у тому числі заборонено масові зібрання: спортивні заходи, турніри, відвідування гуртків, секцій, басейнів. Наголошували також на посиленні дезінфекційних заходів, наявності миючих та дезінфікуючих засобів у закладах. Крім того, рекомендували організувати роботу таким чином, щоб запобігти великому скупченню людей, обмежити групові заняття меншою кількістю людей.
Керівники закладів за виконання розпорядження несуть персональну відповідальність.