Керівники області та Ужгорода привітали нацгвардійців, які несуть службу на Закарпатті

Опубліковано: Березень 24, 2023

26 березня – День Національної гвардії України. Сьогодні, у переддень свята, військовослужбовців вітали керівник Закарпатської ОВА Віктор Микита, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар міської ради Арсен Мелкумян, керівники правоохоронних та силових структур, інші поважні гості.

Честь, мужність, закон – гасло Національної гвардії. І з 2014 року,  і з перших днів повномасштабної війни Нацгвардія була в епіцентрі боротьби за незалежність України, стримуючи атаки російських агресорів. І сьогодні бійці цього військового формування мужньо тримають оборону і женуть ворога з української землі.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав військових із черговою річницею, подякував за службу, вірність присязі та відданість українському народові, вручив грамоти Ужгородської міської ради кращим нацгвардійцям. Також від міської ради передав прилад нічного бачення, який стане у нагоді бійцям на передовій.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих бійців Нацгвардії та всіх українських захисників.