Керівниці Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяні Козак присвоєно звання заслуженого лікаря України

Опубліковано: Червень 18, 2021

Нагороду вручив особисто Президент України Володимир Зеленський сьогодні у Києві під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника.
Свою трудову діяльність Тетяна Юріївна розпочала у 1993 році дільничним терапевтом в Ужгороді. У 2010–2013 рр. була головним лікарем Ужгородської міської поліклініки.
У 2014 році створила Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, а у 2017 році в структурі Центру – паліативну бригаду «Хоспіс вдома», єдину в Україні мультидисциплінарну бригаду. Працюють у ній не лише медики, а й інші фахівці, завдяки яким тяжкохворі пацієнти отримують повноцінну і різносторонню допомогу: медичну, соціальну, психологічну та духовну. Переймати досвід ужгородської паліативної бригади приїжджають медики з інших міст України.
Тетяна Козак очолює також обласний осередок ВГО «Ліга розвитку та надання паліативної та хоспісної допомоги», є головою комісії з охорони здоров’я Громадської ради при Закарпатській ОДА, експерт МОЗу із надання первинної допомоги.
Міський голова Богдан Андріїв, виконавчий комітет міської ради, депутатський корпус щиро вітають Тетяну Юріївну із отриманням державної нагороди – по праву заслуженим визнанням працелюбності та високого професіоналізму! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, нових здобутків та досягнень.