Посадовці Ужгородської міської ради долучилися до онлайн-круглого столу між керівниками міських, сільських, селищних рад Закарпаття і Чехії

Опубліковано: Грудень 10, 2020

Серед учасників – і місто-побратим Ужгорода – Їглава. Круглий стіл – черговий захід проєкту «Співпраця з метою посилення повноважень місцевих та регіональних органів влади для кращого управління та більш ефективних результатів розвитку у країнах-партнерах ЄС». Допомагають у проведенні онлайн-заходів Асоціація міст і сіл Чеської Республіки та Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України.
Організатори зазначили, що Чехія у 2022 році головуватиме у Європейському Союзі і готується вже зараз використати таку нагоду для максимально можливої допомоги Україні, зокрема Закарпаттю.