Колективне звернення ужгородців взято до уваги – Богдан Андріїв наклав вето на один з пунктів рішення сесії міськради

Опубліковано: Липень 20, 2016

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв наклав вето на пункт 1.3 рішення чергової V сесії міської ради VІІ скликання 14 липня 2016 року № 287 “Про поновлення та відмову у поновленні договорів оренди земельних ділянок”.

Цим пунктом дозволялося поновити договір оренди земельної ділянки площею 0,0595 га приватному підприємству «УкрВест» під будівництво та обслуговування адміністративно-готельного комплексу по вул. Минайській, б/н строком на 5 років до – 14 липня 2021 року.

Враховуючи колективне звернення мешканців будинку № 10 по вул. Минайській та керуючись п.4 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міський голова підписав сьогодні, 19 липня 2016 року, розпорядження №272 про зупинення дії зазначеного вище пункту 1.3 та винесення питання на повторний розгляд міської ради.