Команда Ужгородської міської ради привезла зі словацького Міхаловце “бронзу” футбольного турніру

Листопад 26, 2018

Команда Ужгородської міської ради привезла зі словацького Міхаловце “бронзу” футбольного турніру

Команда Ужгородської міської ради минулими вихідними взяла участь у традиційному футбольному турнірі міст-побратимів у словацькому Міхаловце.

У поєдинках, крім ужгородських спортсменів, які минулого року здобули перемогу у цьому турнірі, мірялися силами команди зі словацьких Міхаловце та Ліптовського Мікулаша, чеського Вішкова. Змагання проходили за коловою системою “кожний із кожним”.

Наша команда розпочала першу гру з Ліптовським Мікулашем, на жаль, закінчила її з мінімальною поразкою з рахунком 3:4. У другій зустрічі ужгородці не залишили жодного шансу Вішкову, розгромивши чехів з рахунком 11:3. Відразу після цієї зустрічі усі відзначили забитий гол, який організували два заступники Ужгородського міського голови: Василь Гомонай зробив вивершену передачу на Олександра Білака, який невідпорним ударом поставив крапку в цьому поєдинку.

В останній грі проти господарів – словацького Міхаловце, які виступали в значно омолодженому складі, наших футболістів влаштовувала тільки перемога і вони були дуже близько до неї. Однак у результаті нічия – 2:2 й ужгородці займають почесне третє місце та везуть додому малий кубок. Звання кращого воротаря турніру – у нашого гравця, депутата міської ради Євгена Прозора.

Заступник міського голови Олександр Білак, начальник управління у справах культури, спорту, сімї та молоді Ольга Василиндра, директор ДЮСШ №1 міста Ужгорода Анатолій Коломоєць також обговорили із заступником керівника канцелярії міста Міхаловце, почесним громадянин Ужгорода Габріелем Дорічем та начальником департаменту освіти і спорту Міхаловце Лівією Каланіновою участь Ужгорода в конкурсі «Європейське місто спорту».

Як ми вже повідомляли, Міхаловце подало заявку на отримання цього статусу, який можуть присвоїти вже в 2019 році. Словацьким представникам порекомендували залучити на конкурс одне з міст-побратимів, тож обрали саме наше місто.