Команда «Ужнет» – переможці Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/19

Березень 03, 2019

Команда «Ужнет» – переможці Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/19

Завершення чотирнадцятого туру Ужгородської футзальної ліги, що відбувалася під егідою Ужгородської міської ради, та визначення переможців змагань провели вчора ввечері в обласному центрі.
Протягом тижня в спорткомплексах «Юність» і «Зінедін» тривали ігри завершального туру Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/19. Цьогоріч протягом чотирьох місяців, із листопада, свої сили на футбольному паркеті випробовували 32 команди, а це понад 500 гравців з різних районів області.
Як зазначають судді, в усіх чотирьох дивізіонах тривала боротьба за розподіл місць на п’єдесталі пошани. Тож за результатами гри трійку першості у другій лізі вибороли «Ужнет+» (3 місце), «Зіна» (2 місце) та «Лугош» (1 місце). У першу лігу вийшли «Трактор» (3 місце), «Тімвір» (2 місце), «Рятівник» (1 місце). У вищій лізі футзальну майстерність показали «Перечин» (3 місце), Худльово» (2 місце) та «Беркут» (1 місце).
Найбільша інтрига вирішальних матчів у спорткомплексі «Юність» стосувалася визначення переможця суперліги, у якій трійка кращих виглядає так: «УТЕІ» (3 місце), «Медея» (2 місце), а чемпіонами Ужгородської футзальної ліги сезону 2018/19 стала команда «Ужнет».
Після завершення гри спортсмени зібралися на нагородження. Учасникам і переможцям вручили медалі, кубки та подарунки від меценатів.
Спеціальні відзнаки дісталися і благодійникам та партнерам чемпіонату, зокрема Ужгородській міській раді, за підтримки якої в обласному центрі й відбувається футзальна ліга. Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак відзначив важливість проведення такого чемпіонату і вручив відзнаки кращим, зокрема, у вищій лізі змагань.
«Третій рік поспіль ми збираємо достатню кількість команд для того, щоб був повноцінний чемпіонат. Цьогоріч уперше Закарпаття представлено на всеукраїнському рівні. У нас найбільша зона футзальної ліги України, чим можемо пишатися», – наголосила президент УФЛ Олександра Терембець.
Уже наступного тижня трійка кращих колективів Ужгородської футзальної ліги – «УТЕІ», «Медея» та «Ужнет» – зустрінуться із суперниками з інших регіонів на чемпіонаті України плей-оф. Стикові матчі триватимуть з 5 до 10 березня в спорткомплексі «Зінедін».