Коментар Богдана Андріїва щодо рішень позачергової сесії Ужгородської міської ради 9 квітня 2020 р.

Опубліковано: Квітень 09, 2020

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв: "Прийняли сьогодні на позачерговій сесії важливі питання – у зв’язку із поширенням коронавірусу додатково виділили ще майже 2,3 млн гривень для наших медичних закладів: на придбання засобів захисту, дезінфікуючі засоби, перевезення медичного персоналу тощо. Нагадую, 17 березня ми також виділили на ці потреби 11,4 млн грн. Крім того, ще 700 тисяч гривень виділили сьогодні на закупівлю 2000 продуктових наборів для ужгородців, які зараз найбільше потребують підтримки".