Кому з отримувачів субсидій потрібно звернутися до департаменту соціальної політики?

Опубліковано: Червень 09, 2021

Департамент соціальної політики Ужгородської міськради інформує, що призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, проте потрібно звернутися тим, кому житлова субсидія:
- надавалася у грошовій безготівковій формі;
- була призначена за фактичним місцем проживання осіб: внутрішньо переміщеним особам, орендарям та індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію;
- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.
Також звернутися до департаменту соціальної політики потрібно тим отримувачам житлової субсидії, у яких відбулися зміни у складі зареєстрованих осіб, зміни соціального та майнового стану.
Право на субсидії втратять із 1 травня 2021 року ті, хто:
- купив квартиру, земельну ділянку, транспортний засіб (крім мопеда або причепа), товари довгострокового використання на суму понад 50 тисяч гривень одноразово протягом року, що передує року звернення за субсидією;
- має банківський депозит у сумі понад 100 тисяч гривень;
- здійснив купівлю-продаж валюти та банківських металів протягом року до звернення за субсидією на суму понад 50 тисяч гривень;
- декларує відсутність доходу і перебував за кордоном понад 60 днів, за винятком перебування на лікуванні, у відрядженні, для нагляду за дитиною;
- має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг та з оплати аліментів понад три місяці;
- не повернув до бюджету незаконно отриману субсидію за попередній період;
- має авто, якому менш ніж 5 років з дати випуску;
- має два і більше автомобілі, яким немає 15 років з дати випуску;
- не має доходів і при цьому ніде не навчався, не працював, не мав статусу безробітного.
- площа квартири перевищує 130 кв. м, площа будинку понад 230 кв. м.
Громадяни зобов’язані повідомити органи соціального захисту про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається.