Конференція «Здоров’я громади: осінні підсумки» об'єднала медиків західних регіонів

Опубліковано: Жовтень 01, 2021

Перша міжобласна медична конференція «Здоров’я громади: осінні підсумки» відбулася нещодавно у Рівному. Серед учасників конференції – керівники медицини, головні лікарі та лікарі-практики, представників профільних управлінь охорони здоров’я Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької та Закарпатської областей. Зустріч такого формату між медиками областей організували вперше, участь у конференції взяв і начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Ярослав Глагола.
Представники галузі ділилися досвідом організації надання допомоги пацієнтам з COVID-19, обговорювали розвиток медицини у кожному регіоні, як працює первинна ланка, тему вакцинації, актуальні питання трансплантації органів. Дискутували також про роль громади у побудові ефективної системи охорони здоров’я.