КП «Водоканал м. Ужгорода» запрошує до онлайн-обговорення проєкту тарифів на 2021 рік

Опубліковано: Травень 13, 2020

До 1 червня ужгородський водоканал повинен надати регулятору (НКРЕКП) у друкованому та електронному вигляді заяву про встановлення й розрахунки тарифів на 2021 рік з підтверджуючими матеріалами і документами, що використовувалися для їх розрахунків.

У п’ятницю, 22 травня, з 14:00 (підключення о 13:40) до 15:00, за допомогою платформи Zoom відбудеться відкрите онлайн-обговорення (слухання) тарифів.

Заявки для участі в обговоренні, питання та пропозиції щодо проєкту рішення приймаються до 21 травня включно.

Зауваження і пропозиції можна вказати за зразком форми, поданої нижче, у форматі Microsoft Word (.doc) і відправити на електронну адресу: kanc.uz.voda@gmail.com.