КП «Водоканал м. Ужгорода» запрошує долучитися до обговорення інвестиційної програми

Опубліковано: Травень 30, 2019

КП «Водоканал м. Ужгорода» повідомляє про відкрите обговорення заходів Інвестиційної програми Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» на 2019 рік – воно відбудеться у приймальні адмінбудівлі підприємства (вул. Митна, 1, ІІ поверх). Початок о 10.00.

Заявки на участь у відкритому обговоренні, питання щодо заходів Інвестиційної програми підприємства, зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 9 червня.

Зауваження і пропозиції просять подавати за адресою: вул. Митна, 1 м. Ужгород, 88000, на електрону адресу e-mail: kanc@voda.uz.ua або на сайті підприємства: voda.uz.ua.

План заходів інвестиційної програми за рахунок амортизаційних відрахувань на 2019 рік.

План заходів інвестиційної програми за рахунок прибутку в тарифі на 2019 рік.