Круглий стіл із Дармштадтом для обміну досвідом між лікарями відбувся у міськраді

Опубліковано: Серпень 04, 2021

Круглий стіл із Дармштадтом для обміну досвідом між лікарями відбувся у міськраді
Ужгородські медики, представники управління міжнародного співробітництва та інновацій міськради й громадської організації "Дармштадський дім" днями взяли участь у круглому столі з німецькими партнерами щодо боротьби з наслідками епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у рамках проєкту “Kommunales Corona Soliadrpaket”.
Проєкт реалізується між Ужгородом і містом-побратимом Дармштадтом з метою обміну досвідом між лікарями. Також заплановано закупівлю розхідних матеріалів для міської лікарні та Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, а ще – інфрачервоні термометри, диспенсери та іонізатори повітря для міських шкіл, проводити інформаційні кампанії.
У ході реалізації проєкту заплановано ще два такі круглі столи, де обговорять не тільки питання стаціонарного лікування хворих на COVID-19, а й їхньої реабілітації.
Фінансування повністю забезпечує некомерційне ТОВ Engagement Global, яке фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ), загальна вартість проєкту становить понад 49 тис. євро.