В Ужгородській міській раді 6 березня обговорять поводження з твердими побутовими відходами

Опубліковано: Березень 05, 2019

Круглий стіл « Проблеми поводження з ТПВ у місті Ужгороді» відбудеться завтра, 6 березня, у малому залі Ужгородської міської ради.

Початок о 15.00 у малому залі міськвиконкому.

Мета круглого столу, як повідомили організатори, обговорити моделі управління відходами, що стане основою заходів у рамках розробки операційного плану для реалізації сталого розвитку міста до 2030 року.

Сьогодні питання утилізації ТПВ в Ужгороді є однією з нагальних проблем. У місті вже 7-й рік діє система селективного збору сміття, але цього наразі не достатньо для того, щоб на полігон у с.Барвінок не потрапляла цінна вторсировина. Якою для міста є найприйнятніша модель утилізації відходів? Відповіді на ці питання і шукатимуть у рамках круглого столу, на який запросили представників:

Ужгородської міської ради

ГО «ЕКОСФЕРА»

Ужгородської районної держадміністрації

департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА

Державної екологічної інспекції

агенції «Європоліс»

управління освіти Ужгородської міської ради

ПП «Бреза О.Ф.»

депутатів Ужгородської міської ради.

Запрошують також усіх, кого цікавить ця проблематика.