Спецтехніка, підготовка до зими – ці та інші теми обговорили у комунальному підприємстві КШЕП секретар міськради Ужгорода Арсен Мелкумян та заступник міського голови Юрій Рахіський

Опубліковано: Липень 19, 2022

Секретар Ужгородської міськради Арсен Мелкумян та заступник міського голови Юрій Рахівський сьогодні побували в комунальному підприємстві «КШЕП».
Поспілкувалися з керівником КП Олександром Тесленком, оглянули територію, спецтехніку, обговорили поточні роботи і підготовку до зими – вже почали закуповувати протиожеледну суміш.
Також у зустрічі взяв участь депутат міськради, заступник керівника КП "КШЕП" Віктор Жганич.