Любі ужгородці, шановні закарпатці!

Опубліковано: Серпень 23, 2011

Любі ужгородці, шановні закарпатці!

Від щирого серця вітаю з визначним святом українського народу – Днем Незалежності!
Наша держава відзначає 20-ліття, і кожен із цих років був сповнений щоденної праці, боротьби за краще життя, перемог і звершень. Звісно, іноді і помилок, адже становлення держави ніколи не дається легко. Як непростим є й рух власним шляхом, крок за кроком на якому ми робимо спільно в ім’я України. І сьогодні, підбиваючи певні підсумки першого 20-ліття держави, ми маємо передовсім не радіти тому, що вдалося, а прагнути кращого – для свого міста, свого краю, своєї країни.
Тож з нагоди свята бажаю кожному із нас ще більших сил для служіння Україні та натхнення для добрих справ. Нехай у кожного українця міцнішає гордість за свою Батьківщину, і будуть з нами надія на щасливе майбутнє, любов до своєї землі і віра в себе й свою державу!
Віримо в Ужгород, віримо в Закарпаття, віримо в Україну!

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов