Маєш ідею розвитку Ужгорода? Запропонуй свою ідею щодо покращення привабливості міста та отримай кошти на її реалізацію!

Опубліковано: Листопад 28, 2019

Деталі – http://pitching.in.ua/uzhgorod
У Конкурсі проєктів можуть брати участь мешканці Ужгорода від 18 років, які мають ідею щодо розвитку міста та покращення його привабливості.
Усі проєкти мають бути реалізовані до 31 березня 2020 року.

1. Подача Ідеї
Подай свою ідею, направлену на розвиток Ужгорода та покращення його привабливості. Реалізація проекту має відбутись до 31 березня 2020 року.

2. Експертна оцінка
Твою ідею оцінюватимуть експерти. Якщо вона дійсно цікава та корисна для міста, то спеціалісти від Британської Ради допоможуть в її доопрацюванні та складанні плану реалізації.

3. Тренінг
Після завершення доопрацювання проекту його необхідно презентувати конкурсній комісії.
На презентацію ти матимеш 5 хвилин.

4. Фінансування
Якщо під час презентації ти переконаєш комісію, що твоя ідея важлива для міста, то отримаєш фінансування на її реалізацію.

Подай ідею до 11 грудня 2019 через гугл-форму - https://cutt.ly/MeMR7bp

Організатори: Управління у справах культури молоді та спорту Ужгородської міської ради Офіційна сторінка, ГО "Простір молоді" Active Citizens Ukraine NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа"
До 11 грудня необхідно подати Ідею проекту соціальної дії, заповнивши онлайнформу.
16 грудня – учасники, яких буде відібрано, разом із фасилітаторами почнуть доопрацьовувати подані ідеї.

17 грудня – національні фасилітатори Британської Ради допоможуть учасникам підготуватися до пітчінгу.

18 грудня – учасники презентують доопрацьовані проекти Конкурсній комісії, яка визначить переможців і надасть фінансування
Пріоритетні напрямки:
− реалізація інтелектуального потенціалу талановитої молоді, зокрема і розробка та впровадження інформаційних та ІТ продуктів;

− проведення заходів з метою підвищення рівня здоров’я молоді, безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді;

− креативний простір (створення креативних елементів благоустрою на вулицях міста);

− творчі ініціативи (розвиток змістовного дозвілля молоді, молодіжні фестивалі, події, заходи тощо);

− екологічні та туристичні проєкти;

− інклюзивні рішення (проєкти).