Майже 10 тисяч гривень зібрали на підтримку українських воїнів в освітньому закладі "Ялинка"

Опубліковано: Червень 01, 2022

Майже 10 тисяч гривень зібрали на підтримку українських воїнів  в освітньому закладі
Майже 10 тисяч гривень зібрали сьогодні на ярмарку, який провели в ужгородському навчально-виховному закладі «Ялинка» на підтримку українських воїнів.
Доброчинні акції, розповіла керівниця закладу Світлана Рибак, проводять часто, сьогодні вирішили допомогти нашим захисникам, завдяки яким у багатьох українських містах, зокрема і в Ужгороді, діти мають можливість навчатися, не чують вибухи, не бачать страшних руйнувань.
Для вихованців дитячого садка та школярів організували веселі ігри, усі, хто прийшов на ярмарок, могли придбати смаколики або ж вироби ручної роботи, які зробили та принесли педагоги, батьки і діти.
Зібрані кошти передадуть військовим 128-ї гірсько-штурмової закарпатської бригади, а в НВК «Ялинка» планують наступні акції.