Майже 2,5 мільйони гривень виділили у 2017-2019 роках на капітальні ремонти в ужгородському дитячому садку №43

Листопад 19, 2019

Майже 2,5 мільйони гривень виділили у 2017-2019 роках на капітальні ремонти в ужгородському  дитячому садку №43

Капітальний ремонт у закладі дошкільної освіти №43 загального розвитку завершили в Ужгороді. Після оновлення тут уже другий день триває навчально-виховний процес, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв оглянув проведені роботи, поспілкувався з директоркою садочка Ольгою Чиж-Біжик.

За капітальні ремонти у цьому приміщенні взялися лише у 2017-му, за кошти міського бюджету замінили покрівлю, систему опалення, частково електромережу, оновили сходи, в основний корпус перенесли харчоблок. Із міського бюджету тоді спрямували на роботи майже 1,5 млн грн. Зроблені ремонти дозволили відкрити ще одну, додаткову, групу, і вже нині садочок у мікрорайоні Горяни відвідують 64 вихованці молодшої, середньої та старшої груп.

Цього року відремонтували приміщення груп, коридори, санвузол, повністю замінили аварійну підлогу. Загалом у 2019-му на ремонт дитячого садочка з міського бюджету виділили 982,8 тис. грн із міського бюджету. У планах ще – ремонт фасаду будівлі, котельні та впорядкування ігрового майданчика на території цього дитсадка тощо.

На фото - дитсадок після ремонту та під час ремонтних робіт