Майже три десятки звернень залишили сьогодні ужгородці під час прийому громадян міським головою Богданом Андріївим

Листопад 04, 2019

Третина питань, з якими сьогодні мешканці прийшли на щомісячний прийом громадян міським головою Ужгорода Богдана Андріїва, стосувалися надання матеріальної допомоги, в основному на лікування.
Традиційно багато питань було із комунальних проблем: прохання про ремонти покрівель, електрощитових, внітрішньоквартальних територій, вулиць. Зверталися і по допомогу у вирішенні спорів між сусідами, включення ОСББ до програми енергозбереження, земельних питань.
З проханнями допомогти у вирішенні житлових питань прийшли афганці, звернулася з цього приводу багатодітна мати, а також ужгородці, які стоять на квартирному обліку.
На прийомі також були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів. Міський голова Богдан Андріїв дав доручення вивчити та по можливості допомогти у вирішенні проблемних питань ужгородців.
Загалом на прийомі 42 громадян залишили 27 звернень, у тому числі й колективні.