Масштабне свято до Міжнародного дня захисту дітей організували в Ужгороді

Опубліковано: Червень 01, 2024

Масштабне свято до Міжнародного дня захисту дітей організували в Ужгороді

До Міжнародного дня захисту дітей у сквері Героїв Майдану в Ужгороді яскраву та насичену програму підготували сьогодні структурні підрозділи міської ради, комунальні заклади та установи спільно із громадськими організаціями .

Велопікнік, вистава театру ляльок, аквагрим, бульбашкове шоу, безпрограшна лотерея, аніматори, творчі майстер-класи, солодкі подарунки, вікторини, мультфільм просто неба – усе це впродовж дня розважало малечу.

До святкової програми, яку підготувало управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, долучилися творчі колективи міста, Центр розвитку дітей «Я СЯМ», ГО «Форза», ГО «ТОМОКО», «MySCHOOL», СОС «Дитячі містечка», БО БФ «Гуманітарний центр «Совине гніздо», Ужгородський міський центр дозвілля-Будинок культури.

Подарували чудові виступи зразковий вокальний ансамбль «Перлинка» (керівник Марія Мудранинець), зразковий хореографічний театр танцю «Диво» (керівник Олена Моргаєва-Бабука), хореографічна студія зразкового дитячого ансамблю танцю «Веселка» (керівник –  залужений працівник культури України Людмила Петрецька), хореографічний колектив «DancestudioRoyal» (керівник Наталя Змушко), танцювальний ансамбль центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті-Зефірчик» (керівник Тетяна Ардельянова), танцювальний колектив УЗОШ № 20 «Лідер денс» (керівник Наталія Фечо).

Дякуємо також благодійникам, які долучилися до проведення свята: за морозиво – підприємиці, офіційному дистрибютору ТМ «РУДЬ» у Закарпатській області Єві Якушевій, а також магазину «Леквар» за набори цукерок, Chili Pizza, Belfast Pub Edelweiss та Caplya Cafe за надані сертифікати для учасників безпрограшної лотереї. Окрема подяка – підприємцю, який безкоштовно пригостив понад тисячу дітей солодкою ватою.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість провести сьогодні це свято для наших дітей.