Медиків Ужгорода у міськраді привітали з професійним святом

Опубліковано: Червень 17, 2022

Медиків Ужгорода у міськраді привітали з професійним святом
Ужгородських медиків привітали із професійним святом – у великій залі міської ради працівникам галузі сьогодні подякували за самовіддану працю та вручили грамоти.
Із Днем медичного працівника, який в Україні відзначають щороку в третю неділю червня, працівників ужгородських центральної міської клінічної лікарні, міської дитячої лікарні, пологового будинку, міської багатопрофільної лікарні, поліклініки та центру первинної медико-санітарної допомоги вітали міський голова Богдан Андріїв, його заступник Юрій Рахівський, секретар міської ради Арсен Мелкумян і начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ярослав Глагола.
Майже 2000 медичних працівників міських комунальних закладів охорони здоров’я надають якісну професійну допомогу мешканцям міста, а з початком повномасштабної війни – ще й тисячам вимушених переселенців, допомагають у реабілітації поранених захисників.
Ужгородська міська рада, як може, допомагає медикам і підтримуватиме й надалі, наголосив Богдан Андріїв та відзначив високий професіоналізм і відповідальну роботу усіх – керівників закладів, лікарів, медсестер, молодшого медичного персоналу.
Двом медичним працівницям отаман Закарпатського обласного товариства Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» Ігор Савицький вручив ордени «Кращій берегині».
Медикам побажали сил та міцного здоров’я, добробуту у родинах, а найголовніше – перемоги і миру в Україні!