Мешканці будинку на вулиці 8-го Березня, 30 дякують міському голові за допомогу в облаштуванні будинку і прибудинкової території

Опубліковано: Січень 19, 2021

На ім’я міського голови Богдана Андріїва надійшов лист від голови ОСББ «8 Березня 30» Олександра Лелекача, у якому він дякує за допомогу в облаштуванні будинку і прибудинкової території. «За Вашу каденцію на посаді міського голови нами були оформлені три кредити за програмою «Тепла оселя» – на заміну вікон у місцях загального користування на загальну суму 230 тисяч гривень, замінені вхідні двері з влаштуванням «чіпових» замків, замінені тамбурні двері та освітлення у під’їздах та на входах на енергозберігаючі на суму 210 тисяч гривень, замінені щитові та проведено освітлення двору на суму 293 тисячі гривень. У кінці 2020 року закінчили роботи з облаштування дитячого та спортивного майданчика. Ці роботи були профінансовані за рахунок коштів Бюджету громадської ініціативи. Бажаємо Вам успіхів у подальшій нелегкій роботі на благо мешканців нашого чудового міста», йдеться у листі.