Міський голова Богдан Андріїв долучився до привітань юристам краю із професійним святом

Опубліковано: Жовтень 08, 2021

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні долучився до привітань на урочистостях у сесійній залі Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради з нагоди професійного свята – Дня юриста.
Богдан Євстафійович наголосив, що сьогодні важко уявити роботу місцевого самоврядування чи бізнесу, де б не були задіяні юристи, саме від них значною мірою залежить і успішність підприємств, і розвиток громади. Побажав усім, причетним до юридичної сфери, здоров'я, затишку в родинах, упевненості в завтрашньому дні, миру в країні.
Богдан Андріїв вручив грамоти Ужгородської міської ради фахівцям Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ):
Ользі Яремі – головному спеціалісту відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Закарпатській області;
Юрію Савчуку – начальнику відділу з питань нотаріату у Закарпатській області;
Сергію Хвасту – начальнику відділу державної виконавчої служби у місті Ужгород;
Андрію Плисці – начальнику Ужгородського відділу державної виконавчої служби в Ужгородському районі;
Наталії Панько – заступниці начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Ужгород;
Оксані Тищенко – начальниці Ужгородського відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Ужгородському районі.