Міський голова Богдан Андріїв оглянув, як упорядковують територію в Боздоському парку

Опубліковано: Травень 11, 2020

Відсьогодні послабили умови карантину, тож ужгородці вже можуть вибиратися на прогулянку до парків.

Із початком весни у Боздоському парку упорядковували територію, щоб після карантину прийняти відвідувачів. Нині оглянув зроблене міський голова Богдан Андріїв.

А зроблено чимало: очищено порослі біля понтонного та підвісного мостів, сам підвісний міст теж привели до ладу, як і пішохідно-велосипедні доріжки. Почистили й територію біля джерела та запасне русло Ужа, пішохідною доріжкою з'єднали центральну алею та алею з атракціонами. Поки що атракціони не працюють, але коли буде знята заборона на їхню роботу, на малечу чекають 3 нові атракціони та канатна дорога.

Роботи з благоустрою триватимуть і надалі, щоб Боздоський парк став справді комфортною зоною відпочинку для містян.

Хоч умови карантину послаблені, радимо продовжувати дотримуватися правил безпеки, зокрема, носити захисні маски, користуватися антисептиками та зберігати соціальну дистанцію.