Міський голова Богдан Андріїв привітав патрульних з 4-ю річницею створення управління

Листопад 29, 2019

Управління патрульної поліції в Закарпатській області сьогодні відзначає 4-у річницю створення. Урочистості з цієї нагоди відбулися в атріумі Закарпатської облдержадміністрації.

Привітав патрульних поліцейських і Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. “Від імені всієї громади Ужгорода дякую за вашу щоденну роботу, за цілодобову охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху, виявлення правопорушників”, - сказав, зокрема, Богдан Євстафійович і відзначив, що патрульні повернули довіру суспільства до правоохоронних органів. Побажав також міцного здоров’я, вдалої служби та професійного росту.

На урочистостях охоронців правопорядку вітали і заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, начальник ГУНП в Закарпатській області Олександр Канцідайло, начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин, командир третього стрілецького батальйону військової частини 3002 Нацгвардії України полковник Сергій Соловей, інші поважні гості.

Подяки, грамоти, нагороди вручили кращим патрульним. Зокрема, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави міський голова Богдан Андріїв нагородив грамотами Ужгородської міської ради сержанток управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції: Ганну Крук, Марію Семенюк та Наталію Стельмах.

Після завершення урочистостей відбулося й нагородження поліцейських за спортивні досягнення. Хвилиною мовчання вшанували тих патрульних, які на службі заради охорони правопорядку віддали свої життя.