Міський голова Богдан Андріїв привітав слідчих Ужгорода із професійним святом

Опубліковано: Липень 01, 2022

Міський голова Богдан Андріїв привітав слідчих Ужгорода із професійним святом
Із професійним святом вітали сьогодні слідчих Ужгородського районного управління поліції.
Слідчий підрозділ є одним із найважливіших в поліції, адже від фахової щоденної роботи слідчих напряму залежить, як швидко злочинці будуть притягнені до відповідальності, а права громадян відновлені.
Із вітальними словами до правоохоронців звернулися міський голова Богдан Андріїв, начальник Ужгородського райуправління поліції Олег Янчинський, начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець.
За високу професійну майстерність, патріотизм, ініціативу і наполегливість, виявлені у справі захисту прав і свобод громадян, працівників слідчого відділу Ужгородського районного управління поліції відзначили грамотами та подяками.