Міський голова Богдан Андріїв привітав випускника Ужгородського ліцею імені Августина Волошина Євгена Поштака із 200 балами із НМТ

Опубліковано: Липень 08, 2024

Випускника Ужгородського ліцею імені Августина Волошина Євгена Поштака, який склав національний мультипредметний тест із математики на 200 балів, сьогодні привітав міський голова Богдан Андріїв.

Результати НМТ Євген отримав пізніше за інших,  2 липня, тож Богдан Євстафійович привітав нині юнака і вручив йому сертифікат на 25 000 гривень. Також сертифікат на 10 000 гривень міський голова вручив учительці, яка навчала Євгена Поштака, – Маріанні Семенюк.

Щиро вітаємо і пишаємося!