Міський голова Богдан Андріїв привітав кращих водіїв та працівників підприємств-перевізників

Опубліковано: Жовтень 23, 2020

Міський голова Богдан Андріїв привітав кращих водіїв та працівників підприємств-перевізників

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні привітав із Днем автомобіліста і дорожника, який традиційно відзначається в Україні в останню неділю жовтня, кращих водіїв міських автобусних маршрутів, працівників підприємств-перевізників.

Богдан Євстафійович відзначив, що радий вітати з професійним святом усіх, хто працює у такій важливій і вкрай необхідній галузі. Побажав миру, здоров’я, поваги від пасажирів та інших учасників вуличного руху, щоб було задоволення від роботи.

Робота водіїв громадського транспорту дуже нелегка і відповідальна, від їхньої уважності, відповідальності залежить життя, безпека і пасажирів, і всіх ужгородців.

Із спілкування з водіями громадського транспорту для багатьох людей починається кожен новий день, від цього залежить настрій, який вони матимуть. Тому, за словами міського голови, сьогодні грамотами Ужгородської міської ради відзначили кращих працівників, а із водіїв – насамперед тих, хто коректний, доброзичливий із пасажирами, дотримується графіка руху.

Зокрема, Богдан Андріїв вручив грамоти працівникам КП «Ужгородський муніципальний транспорт» – водіям Андрію Заяцю та Петру Савчину, диспетчеру Аллі Чаловці, механіку Івану Гевазі, логістам Івану Загребі та Івану Глебі, начальниці відділу кадрів Валентині Ціпоренко, а також працівникам АТ «Ужгородське АТП 12107» – водіям Михайлу Газуді, Станіславу Газуді, Михайлу Зубу, Сергію Галамбі та Юрію Штелисі, старшому квитковому касиру Людмилі Лангазов, диспетчеру Любові Карпенко, слюсарю-сантехніку Юрію Постоливці , начальнику 1 автомобільної колони Магамеду Гаджібекову.