Міський голова Богдан Андріїв завітав на свято випусників ЗОШ №8

Липень 30, 2020

Міський голова Богдан Андріїв завітав на свято випусників ЗОШ №8

Затишним та родинним було сьогодні свято в Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 – із закінченням школи вітали випускників 11-А класу. На шкільному подвір’ї із дотриманням дистанції для випускників, їхніх батьків, рідних розставили стільці, були і вже звичні атрибути – маски та дезінфікуючі засоби.

Закінчували ужгородські учні цей навчальний рік, як і в усіх школах України, дистанційно, не було святкових останніх дзвоників, традиційного прощання випускників зі школою. Тому в школах міста цими днями організували для вчорашніх 11-класників камерні відзначення, а завтра на площі Народній урочисто нагороджуватимуть випускників-медалістів.

Сьогодні в школі №8 до численних вітань випускникам долучився і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв: «Ставте перед собою високі цілі й обов’язково досягайте їх, наполегливо йдіть до своєї мети. Пам’ятайте, успіх не приходить одразу, постійно працюйте над собою, продовжуйте навчання вже у вишах, обирайте професію, яка вам близька і в якій ви будете корисні нашому суспільству, нашій країні. Хай вам щастить!». Богдан Євстафійович подякував батькам за виховання дітей, педагогам, які щоденно ділилися з учнями знаннями.

Колишніх школярів із початком дорослого життя привітала і директорка школи Лариса Мигалина: «Школа – це великий світ, у якому завжди у центрі учень і вчитель. Саме ви, учні і вчителі, робили цю звичайну шкільну будівлю гомінкою, наповненою любов’ю. З кожним роком ви, дорогі діти, дорослішали, навчалися новому, а всі разом за ці роки ми стали близькими і дуже рідними. Сподіваюся, ви ніколи не забудете рідної школи, свого класного керівника, своїх учителів, однокласників, ніколи не зрадите отчого дому. Завжди підтримуйте один одного, завжди пам’ятайте, що ви – українці, пам’ятайте історію своєї держави, свої символи, свої традиції. Щасливого вам майбутнього!».

До речі, що учні 11-А класу Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 успішно закінчили навчальний рік, троє із них підтвердили свої високі досягнення у навчанні та отримали золоті медалі.