Міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні із гетьманом краю Височина Вітезславом Шреком та мером міста-побратима Ужгорода Їглави Петром Ришкою

Опубліковано: Травень 06, 2023

Чеська делегація, як ми інформували, перебуває зараз із візитом на Закарпатті, напередодні відбулася і зустріч в Ужгородській міській раді, на якій Богдан Андріїв не зміг бути, оскільки перебував у відрядженні у Києві.
Богдан Євстафійович подякував чеським друзям за постійну підтримку, особливо зараз, у час війни, за гуманітарну допомогу, яку із Їглави привозили до Ужгорода після початку збройної агресії росії проти України. Висловив сподівання на зміцнення та розширення дружніх стосунків.
Разом із секретарем міської ради Арсеном Мелкумяном та заступником міського голови Вадимом Борцем обговорили із поважними гостями із Чехії напрями подальшої співпраці.