Міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні з делегацією міста-побратима Ужгорода – американського Корвалліса

Опубліковано: Жовтень 01, 2019

Богдан Євстафійович привітав американських друзів, подякував за багаторічну підтримку, співпрацю, адже Корвалліс уже багато років допомагає, зокрема, медико-соціальному реабілітаційному центру «Дорога життя» і родинному будинку «Нова сім’я».

Це вже традиційний візит гостей із Корвалліса, основна мета нинішнього – промоція проєкту «Touch». Take Оne Ukrainian Child’s Hand (“Візьми в долоні руку однієї української дитини”) – спрямований на підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування, а також молодих родин, що перебувають у скруті (фінансовій чи за станом здоров’я). Фінансують проєкт одразу кілька країн: окрім США (де долучаються близько 20 штатів), також Канада, Німеччина, Ісландія, Чехія.

Очолює американську делегацію Еліс Ремптон, співголова товариства (спілки) побратимства «Ужгород – Корвалліс», також участь у сьогоднішній зустрічі взяла й координаторка проєкту «Touch» Сабра Кіллен. Гості з-за океану розповіли, що їм дуже подобається Ужгород, а ті, хто був тут раніше, – відзначали позитивні зміни: новий громадський транспорт, оновлені площу Шандора Петефі та набережну Незалежності, вуличне освітлення, підсвічення будівель у центрі міста, розвиток туристичних локацій.

Перебуватиме делегація на Закарпатті до 4 жовтня, американці проведуть ряд зустрічей, візьмуть також участь у святкуванні 20-ї річниці медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».