Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з представниками Київського університету права, один зі структурних підрозділів якого є й в Ужгороді

Опубліковано: Серпень 12, 2022

Зокрема, в обласному центрі Закарпаття діє Міжнародний центр правових та економічно-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України. Його нову керівницю – Мирославу Бухало – ректор вишу професор Юрій Бошицький і представив міському голові Богдану Андріїву. Також у зустрічі взяли участь заступник міського голови Вадим Борець і начальниця служби персоналу та спецроботи міськради Олена Макара.

Напередодні обговорили налагодження партнерства, діяльність університету, зокрема численні молодіжні проєкти, можливість підготовки співробітників міськради в КУП НАНУ для отримання юридичної освіти за спеціальностями «право» і «міжнародне право».

Науковці зазначили, що оскільки сьогодні в Ужгороді, як і в багатьох містах, виникає чимало нових питань правового характеру через війну, переселення до міста великої кількості громадян з інших областей, то фахівці юридичної клініки вишу готові бути корисними, консультувати і надавати правовий супровід.