Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав нацгвардійців зі святом

Опубліковано: Липень 01, 2020

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав нацгвардійців зі святом

День військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відзначили сьогодні в Ужгороді.

Привітали військовослужбовців перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, представники правоохоронних структур та інші гості.

Богдан Андріїв відзначив, що нацгвардійці пройшли серйозний бойовий шлях, одними з перших  стали на захист територіальної цілісності України на сході нашої держави. І зараз також виконують окремі завдання, зокрема патрулювання та охорони громадського порядку, допомоги у ліквідації наслідків негоди на Закарпатті. Богдан Євстафійович відзначив, що між Ужгородською міською радою та підрозділом Нацгвардії склалися хороші партнерські стосунки, міська рада надає посильну допомогу.

Міський голова подякував військовим за сумлінне виконання службових обов’язків, вручив цінний подарунок та з нагоди свята грамотами Ужгородської міської ради нагородив майора, першого заступника командира 3-го стрілецького батальйону-начальника штабу військової частини 3002 Андрія Галецького; майора, заступника командира 3-го стрілецького батальйону по роботі з особовим складом Йосипа Бака; прапорщика Віталія Костя; солдатів Юрія Свореня, Івана Меклеша, Владислава Черненка, Євгена Жеребака, Артема Дудорова та Віталія Стаха.