Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Китайської Народної Республіки в Україні Ду Веєм

Опубліковано: Вересень 10, 2019

Богдан Андріїв привітав представників китайської делегації та висловив сподівання на подальшу співпрацю, адже рік тому в Ужгороді було підписано угоду про побратимство із китайським містом Сіньчжоу.
Під час зустрічі обговорювали можливості реалізації спільних інфраструктурних проєктів, сучасні методи утилізації твердих побутових відходів, інвестиції у виробництво.
Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей подякував за прийом і відзначив, що мають приємні враження від перебування на Закарпатті і в Ужгороді зокрема. Хоча пан Посол на посаді вже понад 3 роки, багато читав про наш край, приїхати зміг тільки зараз.
Після офіційної зустрічі гостям із Китаю провели екскурсію набережною Незалежності та центральною частиною Ужгорода.
Уже завтра, 11 вересня, в обласному музично-драматичному театрі відкриваються Дні Китаю в Ужгороді – працюватиме тематична виставка, а ввечері відбудеться концерт до 70-річчя утворення Китайської Народної Республіки, на яких запрошують всіх охочих. Початок – о 17.00.