Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з легендарним тренером Йожефом Сабо

Опубліковано: Жовтень 22, 2020

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з легендарним тренером Йожефом Сабо
Сьогодні зустрівся із легендарним Йожефом Сабо. Бронзовий призер Олімпійських ігор і чемпіонату світу, двічі очільник національної збірної України з футболу, 4 рази – головний тренер київського “Динамо” приїхав в Ужгород.
Розмовляли про закарпатський футбол, його перспективи, говорили про розвиток в Ужгороді спортивної інфраструктури, наприклад, оновлений стадіон “Авангард”, де, зокрема, приймали домашні матчі Прем'єр-ліри за участю закарпатського ФК “Минай”.
Йожеф Сабо поділився спогадами про свою футбольну кар'єру: спочатку в ужгородському “Спартаку”, де починав свій шлях, розповів про подальші кроки як успішного футболіста, далі тренера “Динамо”, тренера національної збірної України з футболу. Крім того, Йожеф Йожефович – єдиний в Україні здобув бронзову медаль чемпіонату світу з футболу (у 1966 році).
За цікавою розмовою не помітили, як пролетів час. Також передав пану Йожефу грамоту Ужгородської міської ради з нагоди 125-ї річниці закарпатського футболу – до речі, найстарішого в Україні. Коли відзначали цю дату, він не зміг бути на урочистостях.
Навіть у поважному віці – 80 років – Йожеф Йожефович досі залишається в улюбленій професії, є футбольним експертом на одному зі спортивних телеканалів.