Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з першим секретарем Посольства Франції Лое Лагранж

Опубліковано: Лютий 01, 2021

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся з першим секретарем Посольства Франції  Лое Лагранж

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні зустрівся з першим секретарем Посольства Франції в Україні  Лое Лагранж. Пані дипломат кілька днів перебуває на Закарпатті, зокрема і для напрацювання контактів у перспективі підготовки візиту на Закарпаття Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена.

На зустрічі в міській раді пані Лагранж цікавилася, як вплинула децентралізація на збільшення міського бюджету, як і куди насамперед розподіляються кошти, соціально-економічною ситуацією в Ужгороді та ситуацією із захворюваністю на коронавірус, як живуть представники різних національностей, співпрацею з містами-побратимами тощо.

Відзначила, що вже кілька днів перебуває в Ужгороді, мала можливість познайомитися з містом і воно їй дуже сподобалося, як і Закарпаття загалом.