Місцеві центри з надання безоплатної правової допомоги продовжують роботу і під час карантину

Опубліковано: Квітень 27, 2020

Шановні громадяни !

У зв’язку із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та доручення Координаційного центру з надання правової допомоги від 13 березня 2020 року № 06.1 08 /478 щодо продовження карантинних обмежень, місцеві центри з надання безоплатної правової допомоги продовжуватимуть надання такої допомоги з урахуванням дотримання вимог карантинного режиму.

Для уникнення скупчення людей в зонах очікування та протидії поширення коронавірусної інфекції просимо всіх громадян, в міру терміновості і нагальності вирішення питань, надати перевагу отриманню консультацій і роз’яснень з правових питань у дистанційному режимі.

Для отримання консультації можна звертатися за наступними електронними адресами та номерами телефонів:
✔Ужгородський МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД): м.Ужгород, вул.Загорська, 51, e-mail: uzhhorod1.zakarpattya@legalaid.uz.ua, тел.: 095-489-14-36, (0312) 64-15-05.
✔Перечинське бюро правової допомоги: м.Перечин, пл.Ужгородська, 43, e-mail- perechynske@legalaid.uz.ua, тел.: 068-26-59-190.
✔Великоберезнянське бюро правової допомоги: смт.В.Березний, вул. Шевченка, 27, e-mail: velykobereznianske@legalaid.uz.ua, тел.: 099-72-72-372.
Необхідні документи також можна залишити у скриньках для звернень громадян за вищевказаними адресами центрів та бюро.

Найактуальнішу інформацію щодо всіх онлайн-заходів, які проводяться системою безоплатної правової допомоги, можна знайти і на сторінці Ужгородського місцевого центру з надання БВПД у Фейсбуці.

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

Ужгородський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги