Місця для реалізації в Ужгороді грантового проєкту та інші рішення погодили на засіданні виконкому міськради

Опубліковано: Червень 29, 2022

Місця підвищених пішохідних переходів а також пониження тротуарів у місцях пішохідних переходів для осіб з обмеженою мобільністю та місця розташування інформаційних стендів в Ужгороді погодили сьогодні, 29 червня, на засіданні виконкому Ужгородської міської ради.

Зроблять це у межах впровадження проєкту міжнародної технічної допомоги «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично сталу міську мобільність», який реалізує управління міжнародного співробітництва та інновацій міської ради.

Також погодили на засіданні розміщення об'єктів дрібнороздрібної торгівлі для продажу сонцезахисних окулярів на 1 рік:

– на розі проспекту Свободи – вулиці Капушанської;

– на набережній Незалежності;

– на розі площі Шандора Петефі – вулиці Швабської.

Якщо надходитиме інформація від контролюючих чи правоохоронних органів або ж скарги мешканців, погодження розміщення об'єкта торгівлі переглянуть.

Крім того, 6 підприємцям надали на 1 рік паспорти відкритих літніх майданчиків:

– кав'ярні на вулиці Яроцькій, 1/55 на 36 місць (за умови впорядкування прилеглої території);

– кав'ярні на площі Шандора Петефі, 30 (прим.1) на 3 місця;

– кав'ярні на площі Театральній, 15 на 10 місць;

– кав'ярні на площі Шандора Петефі, 8 "а" на 19 місць;

– кав'ярні на вулиці Корзо, 21 на 13 місць;

– кав'ярні на вулиці Корзо, 13 на 14 місць.

Погодили на засіданні виконкому міськради Ужгорода на 5 років розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності трьом суб'єктам господарювання для:

– павільйону на площі Театральній;

– павільйону на розі вулиці Марії Заньковецької на розі будинку №77;

– павільйону на вулиці ТиводараЛегоцького;

– павільйону на площі Шандора Петефі біля Будинку побуту.

Кіберспортивному клубу TOP GAMERS на вулиці Франтішека Тіхого, 12"б" не погодили роботу в нічний час – зазначалося, що раніше ухвалили рішення відкласти такі питання до закінчення воєнного стану.

На капітальний ремонт покрівлі аварійної будівлі біля входу на стадіон «Авангард» в Ужгороді на засіданні виконкому міськради виділили 852 тисячі гривень із резервного фонду бюджету міста. На засіданні виконкому йшлося, що капремонт необхідно зробити, аби не виникла надзвичайна ситуація, не постраждали люди.

Члени виконкому також підтримали надання містобудівних умов та обмежень. Зокрема, на проєктування таких об’єктів:

– реконструкція із розширенням будівлі гаража під торговельну будівлю на площі Корятовича, 7/5;

– реконструкція власної квартири із розширенням за рахунок влаштування мансардного поверху в межах існуючих конструкцій на вул. Олександра Фединця,40;

– реконструкція частини майнового комплексу на вул. Собранецькій,50.

Ще одне таке питання, щодо реконструкції квартири на вул. Степана Добоша, відклали на додаткове вивчення, а щодо будівництва індивідуального гаража на власній земельній ділянці на вул. Собранецькій, 147 – відмовили.

Також на засіданні виконкому Ужгородської міськради заслухали звіти про роботу управління економічного розвитку міста та департаменту міської інфраструктури за 2021 рік, а також виконання цільових програм за ІІ півріччя 2021 року і взяли їх до відома. Затвердили також орієнтовний план роботи виконкому на ІІ півріччя 2022 року: засідання планується проводити щосереди.