МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАТИМЕ

Опубліковано: Квітень 06, 2007

Відомо, що останній місяць в Ужгороді було оголошено місяцем благоустрою. Але у зв’язку з тим, що бюджет міста перевиконано, влада Ужгорода віднайшла можливість виділити додаткові кошти на проведення благоустрою міста. Отже, місячник продовжується. До слова, подаємо інформацію про хід виконання місячника благоустрою міським господарством (з 12.03.06. по 12.04.07.):

На підставі розпорядження міського голови № 52 від 07.03.07. «Про місячник благоустрою» з 12.03.07. виконано ряд робіт до благоустрою, озелененню, приведенню у належний санітарний стан території міста. Станом на 06.04.07. виконано наступні роботи:
– ліквідовано 14 смітників (з буд. матеріалів)
– пофабовано всі стели (в’їзди у місто) — 4 одиниці.
– пофарбовано колесовідбійники на всіх транспортних мостах — 3 одиниці.
– вивезено біля 600 мЗ сміття з прибудинкових територій;
– проведено прочистку прибудинкових територій (вигрібання сміття, обрізка кущів, зріз самосівів) на 402 подвір’ях комунальних будинків;
– прочищено 84000 м/п прибордюрної лінії проїзжої частини вулиць;
– проведено побілку дерев як вздовж вулиць (2300 один.), так і на прибудинкових територіях;
– частково проведено фарбування опор зовнішнього освітлення — 150 один.;
– пофарбовано 8 конт. майданчика;
– пофарбовано 180 м/п турнікетної огорожі;
– проведено облаштування дитячих майданчиків (фарбуваня та ремонт інвентарю) — 9 один.;
– пофарбовано лавиці у скверах та площах — 86 шт.;
– прочищено від сміття 20000 м2 схилів вздовж русла р.Уж та прочищено ріку від нанесених дерев (для запобігання заторів);
– проведено прочищення кюветів від сміття – 1500 м/п;
– проведені роботи по обрізці дерев для забезпечення роботи прибиральної техніки на проїзжій частині та тротуарах міста.